logo
cover images

درباره کوین‌نیک

با گسترش استفاده از ارز دیجیتال و روی آوردن افراد به خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در ایران، تصمیم گرفتیم تا تجربه چندین ساله خود را در زمینه ارائه راهکارهای آنلاین ارزی، این بار در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال در قالب وب سایت کوین نیک در اختیار شما قرار بدهیم. کوین نیک در ابتدای سال ۲۰۱۸ تحت نام وب سایت «تتربالک» کار خود را آغاز کرد که در ابتدای راه تنها خدمات خرید و فروش تتر را در دستور کار خود قرار داده بود و با استقبال خوبی در این بازار مواجه شد. پس از آن و با هدف گسترش خدمات ارز دیجیتال، ارزهای دیگری هم به مجموعه خرید و فروش این وب سایت اضافه شد تا امروز با نام «کوین نیک» در دسترس شما قرار بگیرد.

از اواسط تابستان ۱۳۹۸ با نام «کوین نیک» تمام خدمات مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار می‌دهیم. تلاش می‌کنیم تا با ایجاد ساعات طولانی مدت پشتیبانی و استفاده از فناوری روز در انجام سفارشات، بالاترین میزان رضایت را در زمینه خرید و فروش تتر، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای مشتریانی که به ما اعتماد می‌کنند، ایجاد کنیم.

نیروی انسانی متخصص کوین نیک در تمام مراحل خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کنار شما هستند و هیچ سوال و مشکل شما بدون راهکار باقی نخواهد ماند. ترکیب این نیروی انسانی متخصص و فناوری پیشرفته‌ای که در وب سایت مورد استفاده قرار گرفته، خیال شما را بابت دریافت خدماتی متفاوت راحت کرده است.